SÚŤAŽ: Košická Ryba na internáte

KOŠICE -  Deň zdravej výživy si pripomenuli študenti na stredoškolskom internáte na Považskej ulici ešte uplynulý týždeň.

K zdravej výžive ryby bezpochyby patria a tak sa doňho zapoijila i Ryba Košice. Pre mládež  pripravila zábavný  interaktívny program pre dievčatá zo stredoškolského internátu na Považskej ulici a prišli aj chlapci z internátu na Komenského ulici. Program bol spojený  s ochutnávkou a hodnotením produktov  pod názvom Vo Veľkom Treskovi zdravý duch. A naša redakcia v spolupráci s košickou Rybou pripravila pre vás – naši čitatelia súťaž so zaujímavými cenami. Stačí len správne odpovedať na otázku, ktorú sa dozviete na konci článku.

Akcia na internáte bola v znamení „Veľkého Treska.“ Práve v roku 2016 totiž Ryba Košice oslavuje 70 rokov od svojho vzniku a práve „treska,“ je snáď najznámejším a najobľúbenejším produktom. Deti mali možnosť ochutnať rôzne typy šalátových tresiek. Vytlieskaj si svojho Treska bola úloha, v ktorej si mládež vytlieskala svoj promo videoklip k Treskovi. Sú 3 klipy a deti intenzívne vytlieskali klip Žerem Treska. V ďalšej úlohe – v  ochutnávke naslepo,  mládež ochutnala Tresku modrú a Tresku fit - tá prvá je s majonézou a tá druhá s jogurtom a mali ich srdiečkom oceniť. Výsledok bol zaujímavý, deťom chutí aj jedno aj druhé. Cieľom bolo zistiť, či deti jedia to, čo im chutí, alebo to, čo je zdravé. Jedia aj zdravé varianty, lebo sú chutné.  

 

Otázka: Aké výročie oslavuje v roku 2016 Ryba Košice ?

Odpovede zasielajte cez náš kontaktný formulár do pondelka (2. XI. 2015). Zo správnych odpovedí, vyžrebujeme troch výhercov, ktorí od RYBY dostanú tričká a jedno chutné prekvapenie. Výhry si budú môcť vyzdvihnúť do konca roka 2015 priamo v podniku Ryba Košice na Južnej triede 54 v Košiciach.

(em)

Zdroj: 
kosickespravy.sk