Rezidencia pri radnici

KOŠICE - Spoločnosť VSH development, člen skupiny CTR group, v stredu 17. 2. slávnostne otvorila nové klientske centrum projektu Rezidencia pri radnici v Košiciach.

O moderné byty – all inclusiv v Rezidencii pri Radnici, je už teraz veľký záujem. Predaných je 45 percent bytov a to sa ešte výstavba nezačala. S výstavbou v lukratívnej lokalite, sa začne na jar tohto roku. Projekt Rezidencia pri radnici sa nachádza na ulici Strojárenská, v tesnej blízkosti Námestia Maratónu mieru a budovy radnice starého mesta. Jedná sa o komplex vzájomne prepojených 3 bytových domov v tvare písmena U, ktoré tak vytvárajú polouzavreté átrium plné zelene. Na prízemí projektu sú navrhnuté komerčné priestory pre supermarket. Celkom Rezidencia pri radnici ponúka 272 bytov kategórií 1+kk – 4+kk a taktiež 270 podzemných garážových státí. Energetická náročnosť projektu spadá do kategórie B, čo označuje mimoriadne úspornú budovu a zaručí tak budúcim majiteľom veľmi nízke náklady na vykurovanie.

„Vzhľadom k tomu, že byty ponúkame v štandarde All Inclusive — teda kompletne dokončené vrátane finálnych povrchov podláh, obkladov, dlažieb a zariaďovacích predmetov v kúpeľniach, považovali sme za potrebné vybudovať dôstojné miesto, kde si klienti budú môcť pozrieť, ako budú ich byty vypadať,“ približuje dôvody vybudovania klientskeho centra predseda predstavenstva VSH development Ján Horváth. „Taktiež sme chceli klientom ukázať, čo za svoj peniaze dostanú a že sa jedná skutočne o veľmi kvalitné vybavenie od renomovaných výrobcov,“ pokračuje Horváth.

Klientske centrum sa nachádza na ulici Nerudova 9 (vchod zo Štúrovej ulice) priamo oproti Business Centru Košice. Na ploche 100 m2 si klienti môžu prezrieť vzorky všetkého štandardného vybavenia bytu, kompletne zariadené kúpeľňové kóje ale aj 3D model projektu. Zároveň je možné na mieste s našimi špecialistami naplánovať prípadné klientske zmeny.

Predaj bytov bol zahájený v októbri minulého roku. „Tempo predaja zatiaľ prekonáva všetky naše očakávania, za prvé 3 mesiace našlo svojich nových majiteľov viac ako 100 bytov, čo je už 45 percent. Veľmi si vážime dôvery, ktorú v nás klienti vkladajú, a sme radi, že oceňujú náš produkt, teda kompletne dokončený byt v štandarde All Inclusive,“ uzatvára Ján Horváth.

Byty sú v cenách od 44900 do 314 900 eur.

Na jeseň minulého roku bola zahájená asanácia jestvujúcich objektov, ktorá teraz pokračuje terénnymi prácami a prípravou stavebnej jamy. Samotná výstavba projektu by mala začať na jar tohto roku.

(em)

Fotogaléria: 
Zdroj: 
kosickespravy.sk