Volejbalistom sa bronz vzdialil

Košickí volejbalisti neuspeli na palubovke Prešova a ak chcú pomýšľať na obhajobu minuloročných bronzových medailí musia v sobotu na domácej palubovke bezpodmienečne uspieť v štvrtom zápase východniarskeho boja o tretie miesto.

Zdroj:
kosickespravy.sk

Košičania v zápase prehrávali už 0:2 na sety, ale v treťom sete domácim dovolili uhrať len 12 bodov a vrátili sa do zápasu. V hektickej atmosfére sa o zápase rozhodlo v „nekonečnom“ treťom sete, ktorý napokon uchmatli vo svoj prospech Prešovčania v pomere 32:30 a sú tak bližšie  k zisku bronzových medailí.

VOLEJBALOVÁ EXTRALIGA MUŽOV – O 3. MIESTO – 3. ZÁPAS:

VK MIRAD PU Prešov - VK KDS Šport Košice 3:1 (21, 20, -12, 32) za 112 minút, najviac bodov: Lux 18, Macko 17, Drobňák 12 - M. Sopko ml. 22, Jakubov 13, Kríž 10. Stav série 2:1.