Postupový gól Serečina

Hráči košickej Lokomotívy potvrdili v treťom kole pohára úlohu favorita a postúpili cez treťoligové Krompachy. O ich víťazstve rozhodol jediný gól Filipa Serečina. Súprom Lokomotívy v štvrtom kole by mal byť fortunaligový Ružomberok, ak nezakopne na ihrisku piatoligovej Levoče.

Tak ako sa predpokladalo na Lokomotívu nečakala v Krompachoch žiadna prekážka ružovým sadom. Domáci favoritovi statočne odolávali a tak bol zásah Serečina z 18. minúty pre modrobielych vykúpením. "Čakali sme, že to bude ťažký zápas, pretože proti mužstvám z nižšej súťaže sa v pohári nikdy nehrá ľahko. Mali sme veľa šancí, no využili sme iba jednu. Hlavný je však postup. Tréner nám prízvukoval, že to je dnes jediné, čo ho zaujíma. Nie nejaká veľkolepá hra či veľký výsledok. Cieľ sme splnili, takže môžeme byť spokojní," hodnotil zápas pre klubový web fclokomotiva.sk stopér Róbert Cicman, ktorý bol v zápase kapitánom mužstva.

SLOVNAFT CUP 3. KOLO:

FK Pokrok SEZ Krompachy - FC Lokomotíva Košice 0:1 (0:1), gól: 18. Serečin; žlté karty: Gibala, Slejzák (obaja Krompachy); pred 500 divákmi rozhodovali Chmura – Jenčura, Vass.

(sd)

 

Zdroj: 
kosickespravy.sk