Lety do Nemecka sú na dosah !

KOŠICE - Košice sa dostali do finále súťaže o novú linku spoločnosti Eurowings. 

Už zajtra (13.3.) sa rozhodne, či sa bude z Košíc lietať do Nemecka. Aby sa tak stalo, je potrebné za Košice hlasovať v on – line finále medzi 15,00 a 16,00 hodinou na FB stránke Eurowings. Takže nezabudnite hlasovať. Bližšie informácie sú dostupné na www.lietamvtom.sk.

Minulý týždeň Eurowings odštartoval druhú edíciu kampane “Vote and Fly!”, teda „Hlasuj a leť!“ Toto prvé kolo bolo dnes ukončené a zo šiestich nominovaných destinácií sa do finále dostali írsky Cork, nemecký Friedrichshafen a slovenské Košice! 

 Eurowings je nízkonákladová letecká spoločnosť, ktorá bola v roku 2017 vyhlásená za najlepšiu nemeckú aerolinku. Eurowings lieta do vyše 160 destinácií vo viac ako 50 krajinách. 

Destinácia s najväčším počtom hlasov získa nové letecké spojenie s Nemeckom na palube spoločnosti Eurowings, so štartom už od októbra 2018. 

 Navyše, letisko Košice za každý jeden hlas získaný vo finále venuje finančný príspevok nadácii Úsmev ako dar. 

 Výkonný riaditeľ a predseda predstavenstva letiska Košice Michael Tmej: „Chcem sa zo srdca poďakovať všetkým, ktorí nám v prvom kole súťaže „Vote & Fly“ poslali svoj hlas. Sme naplnení vďačnosťou a nadšením, že sa nám podarilo dostať do finále. Ešte raz chcem poprosiť o podporu nielen obyvateľov nášho regiónu, ale celé Slovensko. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte Slovákom žijúcim v Nemecku cestovať domov častejšie a jednoduchšie. Prosím hlasujte za Košice a pomôžte nám pritiahnuť do nášho regiónu viac nemeckých turistov, aby mohli objavovať našu krásnu krajinu. Hlasujte za Košice a pomôžte rozvíjať podnikanie vyše šesťdesiatich nemeckých investorov na východnom Slovensku a podporiť vznik ďalších pracovných miest. Hlasujme spolu za Košice a pomôžme aj nadácii Úsmev ako dar!“

(em)

Zdroj: 
kosickespravy.sk